Električne makaze za živicu ISKRA HTEG61B-510
91,00 KM
Električne makaze za živicu ISKRA HTEG61B-510 idealne su za brzo i precizno oblikovanje žive ograde. Sa snagom od 550 W, mačem dužine 510 mm i mogućnošću rezanja grana do 16 mm, pružaju siguran rad i odličnu kontrolu. Lagane su, udobne i praktične za kućnu upotrebu.
Kategorija: Kosilice i trimeri
Oznake: Acu makaze, akcija, Elektricne makaze, kosenje trave bijeljina
91,00 KM
In stock
- Opis
Opis
- Napajanje 230-240 V~ / 50 Hz
- Snaga 550 W
- Obrtaji 1500 okr/min-1 (u praznom hodu)
- Tip motora Električni
- Dužina mača 510 mm (20″)
- Prečnik sečenja 16 mm (0.6″)