- Monokular termalni HM-TR3D-50Q/WV-A50TN
- Napredna tehnologija slike
- Monokular termalni HM-TR3D-50Q/WV-A50TN opremljen je:
- • Rezolucijom senzora 2560×1440
• OLED ekranom 1024×768 (0.39”)
• Prikazom u boji tokom dana
- Optičke performanse
- • Objektiv 50 mm omogućava odličan prijem svjetlosti
• Noćni domet do 550 m
• Dnevni domet do 600 m
- Pametne funkcije
- Monokular termalni HM-TR3D-50Q/WV-A50TN podržava:
- • Snimanje video zapisa sa audio zapisom
• Automatsku aktivaciju snimanja prilikom trzaja
- Napajanje i konstrukcija
- • Dvije integrisane baterije
• Jedna zamjenjiva CR123A baterija
• Dimenzije: 442 × 78,1 × 83,5 mm - Kombinacija integrisanih i zamjenjivih baterija omogućava produženo vrijeme rada i fleksibilnost u terenskim uslovima.