Baterijske makaze za travu i grmlje ISKRA N0E-11ET-3.6-B
74,00 KM
Baterijske makaze za travu i grmlje Iskra N0E-11ET-3.6-B s naponom od 3,6 V, te 1,5 Ah Li-ion baterijom
Kategorija: Kosilice i trimeri
Oznake: Acu makaze, akcija, Bijeljina, Elektricne makaze
74,00 KM
In stock
- Opis
Opis
Baterijske makaze za travu i grmlje Iskra N0E-11ET-3.6-B s naponom od 3,6 V, te 1,5 Ah Li-ion baterijom. Makaze imaju širinu reza 80 mm (trava) i dužinu 110 mm (grmlje). Makaze Iskra imaju samo0,298 kg. U paketu su nastavak za rezanje trave, nastavak za rezanje grmlja te bateriju i punjač